Váš prohlížeč je už velmi starý. Tyto stránky podporují minimálně Internet Explorer 8.

Přejděte prosím na starý vzhled Webu.

Používáte zastaralý prohlížeč. Některé prvky na našich stránkách se nemusí zobrazovat správně.

Můžete využít i starý vzhled Webu.

Zkušenosti, problémy, recenze - ADSL modem WELL PTI-845G, WiFi 54Mb / s ADSL2 / 2+ router 4xEth. An.B+splitter

WELL PTI-845G

Po polroku pri výpadku prúdu sa WELL PTI-845G nevedel pripojiť na internet /nešlo PPP/,nepríjemností čo som zažíval,ked som podozieral T-Com za nedostupnosť DSL-čo mi hned vyhovorili.X-krát som ho resetoval a nanovo zadaval údaje,tváril sa že všetko funguje /T-Com mi ohlasoval ,že vidí že som pripojený/ ale nesvietilo PPP,t.z. ani zasvet sa pripojiť na internet. Asi som v tomto nie sám a bol by som rád ,ked som ho zaslal do Brna do opravy aby mi už poslali tú novšiu verziu,lebo táto sa už ani nevyraba ani nedodáva. Inak som bol spokojný.

odpovědět | nahoru

pavelzauska

04.02.2008 11:25

Firmware

Nevíte někdo kde sehnat nejnovější firmware na tento modem?? Na stránkách distributora Joice.cz jsem našel jen firmware 3 roky starý to přece není nejnovějčí. :( na dotaz který jsem psal distributorovi jsem dostal jako odpověď jen holdu reklamních materiálů.

odpovědět | nahoru

Frost

28.01.2008 15:17

podpora dig.televize

dobrý den mám dotaz jestli tento modem podporuje dig. televizi od Telefoniky O2? pokud ano tak jak na to? Pokud ne co pomůže(adaptér)?nerad bych se ho zbavoval jsem s ním velice spokojený.děkuji za odpověď

odpovědět | nahoru

Jan Balcar

08.12.2007 18:46

Re: podpora dig.televize

Dobrý den. S tímto dotazem se, prosím, obraťte na společnost Telefónica O2 Czech Republic.

odpovědět | nahoru

Václav Blahovec

14.12.2007 17:30

wifi spojení

nahradil jsem svůj obyč. modem,routerem well pti 845G, protože mám i notebook (profi model v tom to nebude)a nedaří se mě bezdrátové spojení.router funguje jako modem dobře,ale jak se spojit s "noťasem" nevím.myslel jsem že to bude vysílat samo bez dalších instalací,noťas ho prostě nenajde. díky za odpověď

odpovědět | nahoru

zdeněk

13.09.2007 19:08

Jakou všesměrovou antenu??

viz subj. A jaky je vykon stavajici antenky?

odpovědět | nahoru

Jakub

02.05.2006 15:10

ADSLTelecom

Potřebuji nahradit ADSL modem Sagem F@ST 840 EZ (USB), připojený na Internet Expres od Telecomu, tímto routerem. Je tento router vhodný a máte s připojením na Telecom nějakou zkušenost ? Děkuji Blažek

odpovědět | nahoru

Jaroslav Blažek

07.03.2006 22:18

Re: ADSLTelecom

dobry den,muzete pouzit tento router,co se zkusenosti tyce-ujistete se,ze pouzivate spravny protokol(pppoe/pppoa,vc/llc),usetri vam to poslouchani pisnicek na infolince lelecomu

odpovědět | nahoru

Pavel Brand

08.03.2006 15:53

POP3 a dalsi sluzby

Dobry den, ja mam presne opacny problem :) Funguje mi bez problemu http, ale nepodarilo se mi povolit cookies, rozchodit POP3, ICQ, FTP etc. Takze muzu jen brousit po internetu, ale stahnout si postu uz ne... Mohl byste mi prosim poradit?? Velice dekuji

odpovědět | nahoru

Roman

17.01.2006 07:24

Re: POP3 a dalsi sluzby

stacil reset modemu do tovarniho nastaveni, nastaveni PPP (jen uzivatel, heslo a typ linky - napr. PPPoE) ulozil, vypnout a zapnout (manualne!) modem a vse funguje skvele, je dobre pripraveny, super :)

odpovědět | nahoru

Roman

19.01.2006 12:04

Výpadek připojení WW.stránek

Prosím o odpověď na můj dotaz. V půlce října 2005 jsem si koupila modem ADSL WELL PTI 845G na připojení k internetu Telecomu. Pořád se mi často nezobrazí www.stránky. Telecom prý tento modem nepodporuje, nejdřív že mám zavirovaný počítač, jenže počítač je v pořádku mám jej nový týden před koupí tohoto modemu. E-mailová pošta funguje, ICQ taky, jen www.stránky se nezobrazí. Jedině vyndám kabely, znovu dám do modemu, restartuji počítač a pak jdou. Nevím v čem je problém. Prosím o odpověď. Mockrát děkuji a jsem s pozdravem. Olga Dašková, Nábř. Dr.Beneše 1510, 269 01 Rakovník

odpovědět | nahoru

Olga Dašková

30.11.2005 20:27

Re: Výpadek připojení WW.stránek

dobry den,popisovane problemy s nejvyssi pravdepodobnosti nevznikaji na strane modemu,i kdyz vyloucit to nelze,pokud funguje posta i icq,pak funguje tcpip,po kterem internet beha,problemem muze byt browser,nakazeny nejakym virem nebo spywarem(nektere antiviry nehledaji spyware),muzete zkusit upgradovat firmware modemu(pres webove rozhrani),zde ke stazeni: http://www.joyce.cz/download.php?typ=1&file=pti845g_firmware.zip ,pripadne muzete zkusit podporu u distributora www.joyce.cz

odpovědět | nahoru

Pavel Brand

01.12.2005 10:58

Zaslat nový příspěvek do diskuse (podmínky diskuse):

Pavla Silovská
Obchodní informace

377 993 144

Ing. Michal Trnka
Technická konzultace

377 993 133

info@lan-shop.cz

Provozní doba: Po - Pá   9 - 12    12:30 - 17 hod.

Dnes přinášíme

41307 zboží od 455 výrobců ve 194 kategoriích. Z toho 26407 druhů zboží skladem*

Proč nakoupit

Proč nakoupit na LAN-SHOP.cz

WebGuard Secured

Nabízíme splátkový prodej, slevy, akce, dodávky po celé ČR
(Osobní odběr Uloženka / Zásilkovna: Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havířov, Holešov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Rakovník, Rudná, Rýmařov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žatec, ...).

© LAN-SHOP Počítače od A-Z, Internetový obchod, Plzeň