SFP moduly a kabely

Vyberte si z 93 produktů v oddělení SFP moduly a kabely za nejlevnější ceny. Slevy, akce, recenze, diskuse, zboží skladem, splátky, doprava pro celé ČR (Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, ...).

LAN-SHOP - MIKROTIK SFP modul MM 850nm 550m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 221345

P/N: S-85DLC05D

409 Kč vč. DPH
Bez DPH: 338 Kč
LAN-SHOP - MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 221344

P/N: S+DA0001

679 Kč vč. DPH
Bez DPH: 561 Kč
LAN-SHOP - OEM 1000BASE-SX, SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely Ostatní

Kód zboží: 223498

P/N: GLC-SX-MMD-OEM

682 Kč vč. DPH
Bez DPH: 564 Kč
LAN-SHOP - MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3 m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 224588

P/N: S+DA0003

914 Kč vč. DPH
Bez DPH: 755 Kč
LAN-SHOP - D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely D-Link

Kód zboží: 219917

P/N: DGS-712

1 283 Kč vč. DPH
Bez DPH: 1 060 Kč
LAN-SHOP - 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely CISCO

Kód zboží: 223499

P/N: SFP-H10GB-CU3M=

1 907 Kč vč. DPH
Bez DPH: 1 576 Kč
Celkem: 93 položek


Pavla Silovská
Obchodní informace

377 993 144

Ing. Michal Trnka
Technická konzultace

377 993 133

info@lan-shop.cz


Dnes přinášíme


51750 zboží od 426 výrobců ve 200 kategoriích. Z toho 33135 druhů zboží skladem*


Proč nakoupit


Proč nakoupit na LAN-SHOP.cz







WebGuard Secured

Nabízíme splátkový prodej, slevy, akce, dodávky po celé ČR
(Osobní odběr Zásilkovna: Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havířov, Holešov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Rakovník, Rudná, Rýmařov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žatec, ...).

© LAN-SHOP Počítače od A-Z, Internetový obchod, Plzeň
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.