SFP moduly a kabely

Vyberte si z 84 produktů v oddělení SFP moduly a kabely za nejlevnější ceny. Slevy, akce, recenze, diskuse, zboží skladem, splátky, doprava pro celé ČR (Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, ...).

LAN-SHOP - D-Link DGS-712 SFP 10 BASE-T Copper Transceiver

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely D-Link

Kód zboží: 219917

P/N: DGS-712

1 326 Kč vč. DPH
Bez DPH: 1 096 Kč
LAN-SHOP - MIKROTIK SFP+ modul 10G SM 1310nm 10km

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 220032

P/N: S+31DLC10D

3 482 Kč vč. DPH
Bez DPH: 2 878 Kč
Celkem: 84 položek


Pavla Silovská
Obchodní informace

377 993 144

Ing. Michal Trnka
Technická konzultace

377 993 133

info@lan-shop.cz


Dnes přinášíme


49498 zboží od 410 výrobců ve 192 kategoriích. Z toho 32671 druhů zboží skladem*


Proč nakoupit


Proč nakoupit na LAN-SHOP.cz







WebGuard Secured

Nabízíme splátkový prodej, slevy, akce, dodávky po celé ČR
(Osobní odběr Zásilkovna: Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havířov, Holešov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Rakovník, Rudná, Rýmařov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žatec, ...).

© LAN-SHOP Počítače od A-Z, Internetový obchod, Plzeň
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.