SFP moduly a kabely

Vyberte si z 117 produktů v oddělení SFP moduly a kabely za nejlevnější ceny. Slevy, akce, recenze, diskuse, zboží skladem, splátky, doprava pro celé ČR (Praha, Ostrava, Brno, Plzeň, ...).

LAN-SHOP - MIKROTIK SFP modul MM 850nm 550m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 221345

P/N: S-85DLC05D

385 Kč vč. DPH
Bez DPH: 318 Kč
LAN-SHOP - MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 221344

P/N: S+DA0001

629 Kč vč. DPH
Bez DPH: 520 Kč
LAN-SHOP - MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3 m

SFP moduly a kabely » SFP moduly a kabely MikroTik

Kód zboží: 224588

P/N: S+DA0003

859 Kč vč. DPH
Bez DPH: 710 Kč
Celkem: 117 položek


Pavla Silovská
Obchodní informace

377 993 144

Ing. Michal Trnka
Technická konzultace

377 993 133

info@lan-shop.cz


Dnes přinášíme


56880 zboží od 419 výrobců ve 200 kategoriích. Z toho 35173 druhů zboží skladem*


Proč nakoupit


Proč nakoupit na LAN-SHOP.cz







Nabízíme splátkový prodej, slevy, akce, dodávky po celé ČR
(Osobní odběr Zásilkovna: Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek-Místek, Havířov, Holešov, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Rakovník, Rudná, Rýmařov, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žatec, ...).

© LAN-SHOP Počítače od A-Z, Internetový obchod, Plzeň
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.